ten
Ev İşlerine Yardımcı Eleman
21 Şubat 2014
bebe
Bebek Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
21 Şubat 2014
tem1

serit1

Lidya Danışmanlık olarak Türk veya yabancı, eğitimli ve referanslı personellerimiz ile gündüzlü ve yatılı olarak belirtilen dallarda hizmetinizdeyiz.

aile

bakici

Hasta Bakıcılar, Yaşlı Bakıcılar, Yatılı Bakıcılar, Refakatçiler ve Hemşireler

Bakımında sabır ve ilgi gerektiren hastalarınıza, yaşlılarınıza bakıcı, yardımcı veya refakatçi ararken önceliğiniz tecrübeli, referanslı, uyumlu, konu hakkında yetkin birisini bulmak olmalıdır.Firmamız sizlere maksimum dikkat, güven ve özen ile yatılı veya gündüzlü olarak çalışacak bir bakıcı ve yardımcı bulmanızda gerekli desteği sunmaktadır.

Görüşme sonrasında tarafların tümü hem fikir olursa bakıcı işbaşı yapar.

Bebek Bakıcıları ve Dadılar

Herhalde çalışan annelerin en zorlandığı konu; çocuklarının bakımını üstlenecek doğru kişiyi bulmaktır. Hele ki etrafında anneanneler, babaanneler de yok ise ya da ebeveynler çocuklarının onlarla büyümesinden ziyade profesyonel bakımı tercih ediliyorlarsa her kapı bakıcılara çıkıyor.

Çocuklarınıza yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilecek deneyimli, referanslı, güvenilir bebek bakıcıları ve dadılar sunmaktayız.

Bebeğine bakıcı veya dadı arayan ebeveynlerin taleplerini ve beklentilerini ayrıntılı olarak kaydeder. Bakıcı arayan aileye güvensizlik hissetmeyeceği, deneyimli ve referanslı bir bakıcı bulmak için gerekli süreci başlatır. Portföyümizde yer alan adaylar içinden gerekli eliminasyonları yaparak en uygun bakıcı adayı ile aileyi bir araya getirir. Olumlu geçen görüşmenin ardından bakıcı ailenin yanında çalışmaya başlar.
Genel Ev Hizmetleri /Temizlik Elemanları
Aşçı, Bahçıvan, Şoför ve Kahyalar

Ev işleri için yardımcı olacak, sürekli veya haftanın belirli günlerinde, yatılı ya da gündüzlü olarak çalışabilecek elemanlarımız  özenle seçilmiş deneyimli ve güvenilir elemanlardır. Temizlik, ütü, yemek, çamaşır gibi görevleri yerine getirerek, evinizin düzenini korumanızda size yardımcı olurlar.

Villa, yalı veya çiftlik evinizde çalışacak; yalı personeli, kahya, temizlik elemanları, aşçılar, bahçıvanlar, güvenlik elemanları, şoför ve evli çocuksuz karı koca yardımcı aile temini konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

telefon

mail