Farklı sektörlerde hizmet vermek amacıyla kurulan Lidya şirketler grubu şimdi danışmanlık hizmetiyle karşınızda. Ve bir danışmanlık firması hayal edin… Sizin ve ailenizin yaşam kalitesini yükseltecek bir firma. Yepyeni fikirlerle, yepyeni bir beyinle yola çıkan. Çocuğunuzun bakımını üstlenen, hastalarınıza kucak açan, temizliğinizi yapan, villalarınızda ve çiftliklerinizde yatılı aile imkanı sunan, iyi bir personel, başarılı bir asistan temin eden ve bunun gibi birçok alanda hizmet veren bir firma.

 

Biz sadece hayal etmekle kalmadık, bizzat bu firmanın ta kendisi, yani Lidya Danışmanlık firmasını kurduk. Bakıcı, dadı arayan ebeveynlerin, yaşlı veya hasta yakınına bakıcı ya da refakatçi arayan ailelerin, ev, iş yeri veya villasına yardımcı eleman arayan iş verenlerin beklentilerini dikkatlice dinleyip iyice analiz ederken uygun adayları belirleyip iş verenler ile görüşme organize eder. Aynı durum iş arayanlar içinde geçerlidir. İş arayan adayların beklentilerini, deneyimlerini, güçlü yönlerini iyice analiz ederek mevcut iş talepleri ile bu beklentileri eşleştirip iş arayan adaylara mutlu olarak çalışacakları bir iş ortamı sunar.

 

Çocuklarınızın yanında olamadığınız zamanlarda değerli yavrularınıza sizin sıcaklığınızı aratmayacak, şefkatli ve güvenilir bakıcılara; hastalarınızı eğitimli ve deneyimli hasta bakıcılarına gönül rahatlığıyla bırakmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz.

 

KONUSUNDA UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.ŞİMDİ BÜYÜYEN AİLEMİZE SİZLERİDE DAVET EDİYORUZ…

LİDYA DANIŞMANLIK

belge1belge2